اخبار

"ومعادن" ۸ هزار میلیارد سود کسب کرد

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه ثبت شده ۴۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

به گزارش اقتصادنما و به نقل از  پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه ثبت شده ۴۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۷ هزار و ۳۵ میلیارد و ۹۷۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۲۷۵ هزار و ۷۶۴ میلیارد و ۵۹۱ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۶ هزار و ۲۱ میلیارد و ۱۳۳ میلیون ریال به ۶۳ هزار و ۵۷ میلیارد و ۱۰۴ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات نیز با کاهش ۲۵۰ هزار و ۸۹۱ میلیارد و ۶۶۵ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۲۴ هزار و ۸۷۲ میلیارد و ۹۲۶ میلیون ریال محاسبه شد.

"ومعادن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵ هزار و ۶۵۲ میلیارد و ۴۳۷ میلیون ریال به مبلغ ۱۳ هزار و ۸۵۷ میلیارد و ۲۴۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۸ هزار و ۲۰۴ میلیارد و ۸۰۷ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۲۲ میلیارد و ۹۶۲ میلیون ریال خریداری کرد
۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۱۶
اقتصادنما |
تعداد بازدید : ۸۹۸
کد خبر : ۳,۵۹۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید